Бамбарбія

BamBarBia.TV – що, коли і навіщо! Як, куди і з ким подорожувати і скільки це коштує. Найцікавіші місця планети, огляд країн, пляжів, готелів, презентація кращих турів. Інтерв’ю з мандрівниками і трансляції з різних куточків світу.

Що таке Бамбарбія?
«Бамбарбія» – ексклюзивний проект «Мережі Агентств Горящих Путівок». Це розпродаж путівок – якісних турів за цінами, дешевше за ринкові на 25-70%. «Бамбарбія» буває щоденна і акційна:
 – Щоденна «Бамбарбія» – це постійний розпродаж путівок. У будь-який день в нашому агентстві ви можете купити недорогий і хороший тур – див. «Бамбарбія Розпродаж гарячих турів» ». Якщо ви не знайшли потрібний тур в таблиці, скористайтеся формою «ПІДБІР ТУРІВ Бамбарбія»;
– Акційна «Бамбарбія» – весела одноденна розпродаж. У день акції ми розпродуємо тури по «шоковим цінами» тим, хто виконав умови акції.
Коли проходить акція Бамбарбія?
Це своєрідний сюрприз. «Бамбарбія» не прив’язана ні до яких дат або днях тижня, але проводиться регулярно, раз в 7-14 днів. Слідкуйте за рекламою на нашому сайті.
Куди продаються путівки «Бамбарбія»?
Традиційні напрямки «Бамбарбія» – безвізові країни (Туреччина, Єгипет), тури в Європу, Грецію, Болгарію, зимовий відпочинок в Польщі, Фінляндії, поїздки в екзотичні країни (Емірати, Шрі-Ланка, Таїланд).
Чи може будь-яка людина купити «Бамбарбія»?
Щоденна розпродаж путівок «Бамбарбія» доступна всім бажаючим.
Акційна «Бамбарбія» має спеціальні умови, в кожної акції – свої. Для доступу до турам по фотографіях необхідно виконати ці умови: мати паспорт без візових відміток, прийти в смішному костюмі і т.п. Якщо ви не змогли виконати умови акції, менеджери агентства запропонують вам інші тури, за приємними, але не таким шоковим цінами.
Щоб купити хороший відпочинок за гарною ціною, слідкуйта за акціями на нашому сайті та приходьте до нас в офіс!
Бамбарбія ТУТ